Pogoda na weekend majowy 2017


Użytkownik: tomek tomek Status edytora: POCZĄTKUJĄCY 1 lata temu

Pogoda na weekend majowy 2017

 

Niektóre osoby tak naprawdę żyją od jednego długiego weekendu do drugiego. Jednocześnie starają się wykorzystywać ten okres czasu na różne wycieczki lub aktywne spędzanie czasu. Nic dziwnego, że już z bardzo dużym wyprzedzeniem zaczynają obserwować prognozy pogody.

 

Synoptycy mają dla nas poniekąd dobre wieści, ale dla jednego regionu nie będą one niestety zbyt zachwycające. Takim regionem będzie niestety Trójmiasto. Mianowicie trzeba przygotować się na temperatury wynoszące w tym regionie zaledwie 12 stopni Celsjusza. Jedynie w poniedziałek możemy liczyć się z niewielkim ociepleniem, ponieważ słupki rtęci podskoczą do 13 stopni Celsjusza.

 

Najcieplej będzie raczej w okolicach Zakopanego oraz Poznania. Ponieważ w tych regionach możemy liczyć na temperatury wahające się od 16 do 18 stopni Celsjusza. Natomiast w okolicach Białegostoku powinniśmy nastawić się na najcieplejszy pierwszy dzień majówki. Wtedy temperatura będzie wynosiła aż 19 stopni Celsjusza. Zatem na Słońcu będzie ona odczuwalna jeszcze jako wyższa. Niestety 2 maja spadnie ona już do 17 stopni, natomiast 3 maja tylko do 15 stopni Celsjusza.

 

 

Jeśli chodzi o pozostałe warunki pogodowe, to możemy być spokojni, ponieważ obejdzie się bez żadnych opadów atmosferycznych. Może jedynie dokuczać nam wyłącznie przejściowe zachmurzenie, ale nie powinno one być zbyt uporczywe. W związku z tym majówka może być udana.

 


Poleć:

Szukaj:
Więcej odpowiedzi z kategorii: PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Pogoda na weekend majowy 2017?