Pogoda na czerwiec 2016


Użytkownik: Janek Janek Status edytora: POCZĄTKUJĄCY 2 lata temu

Pogoda na czerwiec 2016

Jak wiele osób nie może się doczekać czerwca. Jest to jeden z cieplejszych miesięcy w całym roku, a przynajmniej jak wskazują dane z wielu ostatnich lat, przynajmniej rzeczywiście tak powinno być. W związku z tym nie ma co się dziwić, że ktoś już na ten okres czasu zaplanować swój cały lub chociaż część urlopu wypoczynkowego. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze wiadomość o dobrej prognozie pogody. Ale akurat na ten ostatni czynnik, nie zawsze mamy wpływ.

Jaki będzie czerwiec według synoptyków? W długoterminowej prognozie pogody doszukujemy się przede wszystkim tego, że na pewno nie będzie brakowało słonecznych, jak i również ciepłych dni. Mimo wszystko trzeba być przygotowanym również na pewne zmiany.

Przede wszystkim temperatury mają wahać się w granicach od około 17 do 21 stopni Celsjusza. Oczywiście w niektórych regionach będą one niższe, natomiast w pozostałych można liczyć na te dwa, trzy stopnie Celsjusza więcej. Na początku czerwca możemy mieć do czynienia ze sporą huśtawką temperatur, jednak mniej więcej w drugiej połowie miesiąca, sytuacja powinna się stabilizować.

W czerwcu mają także występować liczne wyładowania atmosferyczne, jak i również silne opady deszczu. Lokalnie spodziewać się możemy nawet opadów gradu. Jednak warto zapoznać się z bardziej szczegółową prognozą, która będzie bliżej czerwca.


Poleć:

Szukaj:
Więcej odpowiedzi z kategorii: PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Pogoda na czerwiec 2016?