Kiedy premiera iPhone 6 w Polsce


Użytkownik: donottouchme donottouchme Status edytora: POCZĄTKUJĄCY 4 lata temu

Premiera iPhone 6 w Polsce

  Coraz więcej mówi się o premierze najnowszego dziecka marki Apple. Czy będzie to prawdziwy hit czy też może przereklamowany kicz? Już 9. września przekona się o tym cały świat, a na początek 2,5 tysiąca dziennikarzy, którzy zostali zaproszeni na premierę w sali Flint Center for the Performing Arts. Wszystko wskazuje na to, że będzie to niesamowite urządzenie. Ma się ono pojawić w aż dwóch wersjach, bo będzie można kupić smartfona 4,7 cali oraz phableta 5,5 cali. Ile to wszystko będzie kosztować?
 
  Na rynku iPhone 6 ma się pojawić już 19 września, więc niedługo po premierze. Nie zna się jednak dokładnej daty pojawienia się iPhone`a na polskim rynku. Pewnie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, chociaż prawdziwi pasjonaci pewnie znacznie wcześniej zamówią urządzenie z zagranicy. Koszt smartfona może wynieść około tysiąca dolarów, a koszt większego phableta szacuje się już nieoficjalnie na 1250 dolarów. W Polsce poprzednia wersja czyli iPhone 5 kosztował początkowo 5 tysięcy. Szóstka może wynieść na początek aż 6 tysięcy złotych.
 

 

  Można być jednak pewnym tego, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto, ale doskonale zainwestowane, bo iPhone 6 to urządzenie, które chciałby mieć każdy. Tak więc już za kilka dni dowiemy się szczegółów na temat urządzenia marki Apple.


Poleć:

Szukaj:
Więcej odpowiedzi z kategorii: TechnologiaPodgrupaElektronika
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Kiedy premiera iPhone 6 w Polsce?