Jaka pogoda na luty 2016


Użytkownik: Janek Janek Status edytora: POCZĄTKUJĄCY 3 lata temu

Jaka pogoda na luty 2016

Sprawdzamy pogodę na luty w przyszłym roku raczej nie bez powodu. Najczęściej sugerujemy się tym, że właśnie w tym czasie mamy możliwość wyjechania na ferie zimowe z własnymi dziećmi. A skoro mówimy o feriach zimowych, to raczej jest to naturalne, iż poszukujemy miejsc, w których spadnie śnieg.

Niestety według wielu synoptyków, będzie to mało realne. Mianowicie luty ma być wyjątkowo ciepłym miesiącem. Średnie temperatury mogą wahać się nawet w granicach 5 stopni Celsjusza.

Największa mieszanka różnych warunków atmosferycznych ma wystąpić na Pomorzu. Ponieważ to właśnie tam w ciągu dnia temperatury będą wahały się od 0 do nawet 9 stopni Celsjusza. Przy czym każdego dnia może występować inna temperatura, a także w zupełnie innych okolicznościach pogodowych. Możemy nastawić się na to, że jednego dnia deszczowo, a drugiego już wyjdzie słońce.

Znowu w okolicach Zakopanego temperatury będą miały zupełnie inny przebieg. Będą wahać się od -4 do 2 stopni Celsjusza. W Zakopanem będzie także średnie zachmurzenie. W związku z tym może jeszcze pojawią się także przelotne opady deszczu. A już na pewno w wyższych partiach gór śniegu nie powinno zabraknąć.

Oczywiście zanim nadejdzie luty, minie jeszcze ponad miesiąc. Dlatego nie zaszkodzi sprawdzanie pogody co jakiś czas, ponieważ może ulec ona pewnym zmianom. 


Poleć:

Szukaj:
Więcej odpowiedzi z kategorii: PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na luty 2016?