Jaka pogoda na 6 grudnia 2015


Użytkownik: Janek Janek Status edytora: POCZĄTKUJĄCY 3 lata temu

Jaka pogoda na 6 grudnia 2015

Jeżeli ktoś z dorosłych nie do końca pamięta jakie jest święto 6 grudnia, to może spytać dosłownie każdego dziecka. Ponieważ każde z nich na tą okazję dokładnie czyści swoje buty, nie mogąc się doczekać upominków. Oczywiście jest to dzień Świętego Mikołaja. Z tej okazji organizuje się rozmaite imprezy takie jak Mikołajki. Nic dziwnego, że bardzo często w związku z tym sprawdzamy prognozę pogody.

A synoptycy przewidują na ten dzień prawdziwą mieszankę pogodową. Warto zacząć przede wszystkim od tego, że jak na 6 grudnia ma być naprawdę ciepło. Średnie temperatury mają się wahać w graniach od 8 do 10 stopni Celsjusza. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę to, że raczej prawie w całej Polsce będzie dość pochmurno. A takie zachmurzenie jak już wiadomo kończy się z różnym skutkiem.

Jedynie prześwitów promieni słonecznych możemy spodziewać się w okolicy Zakopanego. W pozostałych częściach kraju raczej niebo będzie całkowicie zachmurzone. Warunki atmosferyczne również zapowiadają się na 6 grudnia niezwykle ciekawie. Zaczynając przede wszystkim od tego, że W okolicy Warszawy jak i również Wrocławia ma padać śnieg. Natomiast w Poznaniu, Gdańsku oraz w Białymstoku spotkamy się raczej z opadami deszczu. Trzeba jednak pamiętać, że w Poznaniu oraz w Gdańsku raczej będzie dodatkowo dochodzić do wyładowań atmosferycznych. 


Poleć:

Szukaj:
Więcej odpowiedzi z kategorii: PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 6 grudnia 2015?