Jaka pogoda na 2 listopada 2015


Użytkownik: Janek Janek Status edytora: POCZĄTKUJĄCY 3 lata temu

Jaka pogoda na 2 listopada 2015

Listopad w tym roku miał naprawdę przepiękny początek. Szczególnie patrząc na to, że wiele osób spodziewało się już pierwszych przymrozków, a nawet opadów śniegu. Jednak zamiast tego mieliśmy dużą dawkę słońca, wysokiej temperatury i w wyniku tego pięknych widoku na jesienne ozłocone drzewa.

Święto jakie przypada na 2 listopada jest Dniem Zadusznym. W tym dniu tradycyjnie wszyscy wybieramy się na cmentarz, aby zapalić lampki ku pamięci naszych bliskich zmarłych. Nic dziwnego, że tak wiele osób nie może odpędzić się od sprawdzania prognozy pogody na dni zaduszne.

W tym roku wyjątkowym dniem było Święto Wszystkich Świętych. Termometry w niektórych regionach kraju wskazywały nawet na wartości wynoszące 19 stopni Celsjusza. Patrząc na to, że mieliśmy do czynienia z listopadowym dniem, pobiliśmy prawdziwy rekord.

Dzień Zaduszny był już nieco chłodniejszy i w wielu regionach Polski niestety już dość pochmurny i ponury. Średnia temperatura w tym dniu wahała się od 10 do 15 stopni Celsjusza. Najpogodniej było na samym Zachodzie kraju, jak i również na Południu.

Natomiast w pozostałych częściach Polski, już niestety mieliśmy do czynienia z dość dużym zachmurzeniem, a nawet momentami przelotnymi opadami deszczu. Pod wieczór było odczuwalne spore ochłodzenie. Jednak jak na listopad ten dzień nie był aż taki zły. 


Poleć:

Szukaj:
Więcej odpowiedzi z kategorii: PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 2 listopada 2015?