Jaka pogoda na 1 stycznia 2016


Użytkownik: Janek Janek Status edytora: POCZĄTKUJĄCY 3 lata temu

Jaka pogoda na 1 tycznia 2016

Pewnie większość z nas ostatnio coraz częściej zastanawia się w jaki sposób będzie można spędzić Sylwestra. Jeśli planujemy jakiś dalszy wyjazd lub nawet aktywny wypoczynek, warto zastanowić się także nad pogodą na 1 stycznia. W końcu nie każdy jest przygotowany na to, że Nowy Rok należy przespać.

Pierwszy dzień stycznia da o sobie znać już zdecydowanie bardziej zimowo. W związku z tym możemy nastawić się na niewielkie przymrozki w ciągu dnia. Najniższe wartości na termometrach będzie można odnotować w okolicy Białegostoku. Tam średnie wartości wyniosą około -2 stopnie Celsjusza.

Nieco cieplej, bo tylko -1 stopień Celsjusza będzie występował w okolicy Warszawy oraz w Gdańsku. Natomiast  w Poznaniu temperatura już przekroczy poziom zera w kierunku temperatury dodatniej. Tym samym Poznaniacy będą mogli na swoich termometrach odczytać około 2 stopnie Celsjusza.

Najwięcej zapowiadają meteorolodzy w Zakopanem, a także we Wrocławiu. Tam termometry będą wskazywać na około 3 stopnie Celsjusza. Jeśli chodzi o pozostałe warunki atmosferyczne, to powinniśmy nastawić się przede wszystkim na słoneczne dni. Chyba dla niektórych osób jest to całkiem przyjemna wiadomość. Natomiast w Poznaniu, Zakopanym oraz we Wrocławiu prawdopodobnie wystąpi zachmurzenie. Na Dolnym Śląsku chmury przyniosą opad deszczu, a w Wielkopolsce, a także w Małopolsce, już spadnie śnieg. 


Poleć:

Szukaj:
Więcej odpowiedzi z kategorii: PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 1 stycznia 2016?